Rock Empire Climbing stopper Duo set 1-6

Kód: 8595570124932
Tip Česká značka
Neohodnoceno
Značka: Rock Empire
900 Kč
Skladem
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
2.12.2022

Duralové vklíněnce s ocelovým lankem do tenkých trhlinek a spárek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Duralové vklíněnce s ocelovým lankem vhodné zejména pro zakládání do úzkých spár, které zajistí univerzální sadu pro většinu lezců. Slitina na bázi zinku zajistí vysokou pevnost a přizpůsobivost povrchu skály.

Certikikováno dle EN 12270, jako součást horolezecké výstroje-vklíněnec pro sportovní užití.

  • 6 velikostí
  • S ocelovým lankem
  • Vhodné do úzkých spár
  • Vysoká pevnost a nízká hmotnost
  • Prodejné pouze jako set
 Velikost  Rozměr A  Rozměr B  Pevnost  Hmotnost
 1  10,5 mm  6 mm  6 / 3 kN  16 g
 2  11,5 mm  6,8 mm  6 / 3 kN  16 g
 3  12,5 mm  7,8 mm  6 / 3 kN  20 g
 4  13,5 mm  8,7 mm  10 / 5 kN  28 g
 5  1,5 mm  9,8 mm  10 / 5 kN  30 g
 6  15 mm  10,6 mm  10 / 5 kN  30 g

 

rock-empire-zmenilo-sve-logo-02

Historie české značky Rock Empire se začala psát v roce 1990, kdy se po Sametové revoluci a dlouhém období všeobecného nedostatku otevřely zcela nové obchodní příležitosti. Mezi prsty si je nenechala proklouznout ani skupina několika horolezců, která s nadšením rozběhla prvotní výrobu lezeckého vybavení. Rock Empire se brzy stal synonymem prvotřídního horolezeckého vybavení. V současné době se produkty Rock Empire prodávají ve více než 40 zemích světa. Designéři při jejich návrhu dbají především na maximální funkčnost a jednoduchost použití, přičemž vycházejí z dlouholetých zkušeností i poznatků profesionálů. Společně s horolezeckým vybavením pracují také na vývoji pomůcek pro zabezpečení práce ve výškách a nad volnou hloubkou. Rock Empire díky tomu vedle sebe nabízí dvě ucelené řady produktů pro sport i profesní užití.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vklíněnce
Velikost: #1 - #6
Aktivita: Sportovní lezení, Lezení, Vícedélkové lezení
Hmotnost (g): 142
Klíčové slovo: Vklíněnec
Norma: EN 12270
Nosnost (kN): 10
Značka: Rock Empire

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie české značky Rock Empire se začala psát v roce 1990, kdy se po Sametové revoluci a dlouhém období všeobecného nedostatku otevřely zcela nové obchodní příležitosti. Mezi prsty si je nenechala proklouznout ani skupina několika horolezců, která s nadšením rozběhla prvotní výrobu lezeckého vybavení. Počátky se nesly ve znamení úzké spolupráce s nově vznikající sítí outdoorových prodejen HUDYsport, která nakonec v roce 1994 vyústila v založení sesterské společnosti HUDY Production. Rock Empire se brzy stal synonymem prvotřídního horolezeckého vybavení.

Za vznikem značky Rock Empire nestojí nikdo jiný než lezci z Labského údolí, kteří pro své vlastní účely šili v té době nedostupné horolezecké úvazky.

34279

Značka byla vždy nerozlučně spjata s firmou HUDY, která se po léta úspěšně starala o její obchodní aktivity u nás i ve světě. Společně podpořili nepřeberné množství lezeckých talentů, horolezeckých expedic i akcí pro nadšence a širokou lezeckou veřejnost. Navázané kontakty byly velice důležité při rozhodování o tom, jakým směrem se dále posouvat. Roku 2008 došlo na změnu struktury a založení společnosti Rock Empire s.r.o., která hned v následujícím roce převzala exportní práva registrované značky Rock Empire®.

VYBAVENÍ PRO LEZENÍ A PRÁCI VE VÝŠKÁCH

V současné době se produkty Rock Empire prodávají ve více než 40 zemích světa. Designéři při jejich návrhu dbají především na maximální funkčnost a jednoduchost použití, přičemž vycházejí z dlouholetých zkušeností i poznatků profesionálů. Společně s horolezeckým vybavením pracují také na vývoji pomůcek pro zabezpečení práce ve výškách a nad volnou hloubkou. Rock Empire díky tomu vedle sebe nabízí dvě ucelené řady produktů pro sport i profesní užití.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.