Rock Empire Dynatwist

Kód: 8595570113363
Tip Česká značka
2 hodnocení
Značka: Rock Empire
2 799 Kč
Skladem
Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
2.6.2023

Ferratová brzda Dynatwist od české firmy Rock Empire je vylepšena o otočnou spojku, která zabraňuje protáčení tlumiče pádu a elastických ramen. V praxi to znamená, že se vám více nebudou vzájemně zaplétat ramena. Což oceníte v lehčích i těžších pasážích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

zamotaná ramena nikdy víc

Ferratová brzda Dynatwist od české firmy Rock Empire je vylepšena o otočnou spojku, která zabraňuje protáčení tlumiče pádu a elastických ramen. V praxi to znamená, že se vám více nebudou vzájemně zaplétat ramena. Což oceníte v lehčích i těžších pasážích.

Jednoduché použití

Karabiny s dlaňovou pojistkou zaručují bezvadný komfort při cvakání i v rukavicích, které jsou na via ferratě nezbytné. Otočná spojka obsahuje oko pro karabinu. To umožňuje i krátké odsednutí bez toho, abychom vyřadili tlumič, jako např. při použití odsedávací smyčky. Tlumič je konstruován pro osoby v rozmezí 40-120 kg a je tedy vhodný i pro starší děti.

Užijte si své dobrodružství naplno a bezpečně. Nevyplatí se nic podcenit.

Hlavní přednosti Dynatwistu:

  • splňuje novou normu EN 958:2017
  • lehký otočný závěs z nerezové oceli
  • bezpečnostní pásek, který identifikuje použitý tlumič
  • pružné spojení karabin a párací brzdy

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Feratové sety
Barva: modrá
Materiál: Slitina hliníku, Polyamid
Aktivita: Via Ferrata
Délka (cm): 90
Hmotnost (g): 632
Klíčové slovo: Set
Nosnost (kg): 120
Nosnost karab. otevř. zámek (kN): 8
Nosnost karabin podélná (kN): 28
Nosnost karabin příčná (kN): 8
Rázová síla (kN): 6
Rozměry (cm): 90
Značka: Rock Empire

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie české značky Rock Empire se začala psát v roce 1990, kdy se po Sametové revoluci a dlouhém období všeobecného nedostatku otevřely zcela nové obchodní příležitosti. Mezi prsty si je nenechala proklouznout ani skupina několika horolezců, která s nadšením rozběhla prvotní výrobu lezeckého vybavení. Počátky se nesly ve znamení úzké spolupráce s nově vznikající sítí outdoorových prodejen HUDYsport, která nakonec v roce 1994 vyústila v založení sesterské společnosti HUDY Production. Rock Empire se brzy stal synonymem prvotřídního horolezeckého vybavení.

Za vznikem značky Rock Empire nestojí nikdo jiný než lezci z Labského údolí, kteří pro své vlastní účely šili v té době nedostupné horolezecké úvazky.

34279

Značka byla vždy nerozlučně spjata s firmou HUDY, která se po léta úspěšně starala o její obchodní aktivity u nás i ve světě. Společně podpořili nepřeberné množství lezeckých talentů, horolezeckých expedic i akcí pro nadšence a širokou lezeckou veřejnost. Navázané kontakty byly velice důležité při rozhodování o tom, jakým směrem se dále posouvat. Roku 2008 došlo na změnu struktury a založení společnosti Rock Empire s.r.o., která hned v následujícím roce převzala exportní práva registrované značky Rock Empire®.

VYBAVENÍ PRO LEZENÍ A PRÁCI VE VÝŠKÁCH

V současné době se produkty Rock Empire prodávají ve více než 40 zemích světa. Designéři při jejich návrhu dbají především na maximální funkčnost a jednoduchost použití, přičemž vycházejí z dlouholetých zkušeností i poznatků profesionálů. Společně s horolezeckým vybavením pracují také na vývoji pomůcek pro zabezpečení práce ve výškách a nad volnou hloubkou. Rock Empire díky tomu vedle sebe nabízí dvě ucelené řady produktů pro sport i profesní užití.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.