Rock Empire Ferratový popruh PA 20mm/150cm

Kód: 8595570127995
Česká značka
Neohodnoceno
Značka: Rock Empire
70 Kč
Skladem
Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
9.2.2023

Naprosto skvělá, speciální propojovací smyčka sedacího a hrudního úvazku pro lezení na Via Ferrata. Díky ní je obékání a navazování pohodlnější, rychlejší a bezpečnější.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zcela skvělá, speciální propojovací smyčka sedacího a hrudního úvazu na lezení na Via Ferrata od Rock Empire. Díky ní je oblékání a navazování pohodlnější, rychlejší a bezpečnější. Nemusíte umět uvázat klasickou smyčku, stačí provléct a spojit karabinou prsní a sedací úvaz. Součástí je také gumička na fixování karabiny Anti Slip.

další vlastnosti lanyardu Y ferrata:

  • k dispozici ve dvou délkách 15 a 20 cm
  • snadné použití s jakýmkoli sedacím a hrudním úvazem
  • vysoká nosnost
  • snižuje riziko nesprávného navázání
  • dvě velikosti odlišné barvou švů

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní smyčky
Materiál popruhu: Polyamid-PAD
Norma: EN 354, EN 795-B
Značka: Rock Empire

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie české značky Rock Empire se začala psát v roce 1990, kdy se po Sametové revoluci a dlouhém období všeobecného nedostatku otevřely zcela nové obchodní příležitosti. Mezi prsty si je nenechala proklouznout ani skupina několika horolezců, která s nadšením rozběhla prvotní výrobu lezeckého vybavení. Počátky se nesly ve znamení úzké spolupráce s nově vznikající sítí outdoorových prodejen HUDYsport, která nakonec v roce 1994 vyústila v založení sesterské společnosti HUDY Production. Rock Empire se brzy stal synonymem prvotřídního horolezeckého vybavení.

Za vznikem značky Rock Empire nestojí nikdo jiný než lezci z Labského údolí, kteří pro své vlastní účely šili v té době nedostupné horolezecké úvazky.

34279

Značka byla vždy nerozlučně spjata s firmou HUDY, která se po léta úspěšně starala o její obchodní aktivity u nás i ve světě. Společně podpořili nepřeberné množství lezeckých talentů, horolezeckých expedic i akcí pro nadšence a širokou lezeckou veřejnost. Navázané kontakty byly velice důležité při rozhodování o tom, jakým směrem se dále posouvat. Roku 2008 došlo na změnu struktury a založení společnosti Rock Empire s.r.o., která hned v následujícím roce převzala exportní práva registrované značky Rock Empire®.

VYBAVENÍ PRO LEZENÍ A PRÁCI VE VÝŠKÁCH

V současné době se produkty Rock Empire prodávají ve více než 40 zemích světa. Designéři při jejich návrhu dbají především na maximální funkčnost a jednoduchost použití, přičemž vycházejí z dlouholetých zkušeností i poznatků profesionálů. Společně s horolezeckým vybavením pracují také na vývoji pomůcek pro zabezpečení práce ve výškách a nad volnou hloubkou. Rock Empire díky tomu vedle sebe nabízí dvě ucelené řady produktů pro sport i profesní užití.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.