Rock Empire Granite 1

Kód: 8595570120972
Tip Česká značka
Neohodnoceno
Značka: Rock Empire
155 Kč
Skladem
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
2.12.2022
Duralové vklíněnce s ocelovými lanky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Duralové vklíněnce s ocelovým lankem, které díky své lehkosti a vysoké pevnosti zajistí univerzální sadu pro většinu lezců.

Certikikováno dle EN 12270, jako součást horolezecké výstroje-vklíněnec pro sportovní užití.

  • 11 velikostí
  • Duralové vklíněnce s ocelovým lankem
  • Prohnutý tvar pro snadnější a bezpečné umisťování 
  • Vysoká pevnost a nízká hmotnost
  • Prodejné pouze jako set
 Velikost  Pevnost A  Pevnost B  Hmotnost
 1  6 kN  -  16 g
 2  10 kN  5 kN  24 g
 3  10 kN  10 kN  24 g
 4  10 kN  10 kN  26 g
 5  10 kN  10 kN  28 g
 6  10 kN  10 kN  32 g
 7  12 kN  12 kN  34 g
 8  12 kN  12 kN  36 g
 9  12 kN  12 kN  42 g
 10  12 kN  12 kN  50 g
 11  12 kN  12 kN  58 g

 

rock-empire-zmenilo-sve-logo-02

Historie české značky Rock Empire se začala psát v roce 1990, kdy se po Sametové revoluci a dlouhém období všeobecného nedostatku otevřely zcela nové obchodní příležitosti. Mezi prsty si je nenechala proklouznout ani skupina několika horolezců, která s nadšením rozběhla prvotní výrobu lezeckého vybavení. Rock Empire se brzy stal synonymem prvotřídního horolezeckého vybavení. V současné době se produkty Rock Empire prodávají ve více než 40 zemích světa. Designéři při jejich návrhu dbají především na maximální funkčnost a jednoduchost použití, přičemž vycházejí z dlouholetých zkušeností i poznatků profesionálů. Společně s horolezeckým vybavením pracují také na vývoji pomůcek pro zabezpečení práce ve výškách a nad volnou hloubkou. Rock Empire díky tomu vedle sebe nabízí dvě ucelené řady produktů pro sport i profesní užití.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vklíněnce
Materiál: Hliník, ocel
Aktivita: Vícedélkové lezení, Lezení, Alpinismus
Klíčové slovo: Vklíněnec
Norma: EN 12270
Značka: Rock Empire

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie české značky Rock Empire se začala psát v roce 1990, kdy se po Sametové revoluci a dlouhém období všeobecného nedostatku otevřely zcela nové obchodní příležitosti. Mezi prsty si je nenechala proklouznout ani skupina několika horolezců, která s nadšením rozběhla prvotní výrobu lezeckého vybavení. Počátky se nesly ve znamení úzké spolupráce s nově vznikající sítí outdoorových prodejen HUDYsport, která nakonec v roce 1994 vyústila v založení sesterské společnosti HUDY Production. Rock Empire se brzy stal synonymem prvotřídního horolezeckého vybavení.

Za vznikem značky Rock Empire nestojí nikdo jiný než lezci z Labského údolí, kteří pro své vlastní účely šili v té době nedostupné horolezecké úvazky.

34279

Značka byla vždy nerozlučně spjata s firmou HUDY, která se po léta úspěšně starala o její obchodní aktivity u nás i ve světě. Společně podpořili nepřeberné množství lezeckých talentů, horolezeckých expedic i akcí pro nadšence a širokou lezeckou veřejnost. Navázané kontakty byly velice důležité při rozhodování o tom, jakým směrem se dále posouvat. Roku 2008 došlo na změnu struktury a založení společnosti Rock Empire s.r.o., která hned v následujícím roce převzala exportní práva registrované značky Rock Empire®.

VYBAVENÍ PRO LEZENÍ A PRÁCI VE VÝŠKÁCH

V současné době se produkty Rock Empire prodávají ve více než 40 zemích světa. Designéři při jejich návrhu dbají především na maximální funkčnost a jednoduchost použití, přičemž vycházejí z dlouholetých zkušeností i poznatků profesionálů. Společně s horolezeckým vybavením pracují také na vývoji pomůcek pro zabezpečení práce ve výškách a nad volnou hloubkou. Rock Empire díky tomu vedle sebe nabízí dvě ucelené řady produktů pro sport i profesní užití.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.