Rock Empire Roper Clip

Kód: 8595570192467
Akce Tip Česká značka
Neohodnoceno
Značka: Rock Empire
549 Kč –5 %
Rock Empire Roper Clip
549 Kč –5 % 519 Kč
Skladem
Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
6.6.2023

Roper Clip v použití s ROPERem zajistí větší bezpečnost v případě pádu, kdy zamezí tažení zachycovače pádu po laně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezpečnostní doplněk k zachycovači pádu Rock Empire Roper. Pokud používáme Roper jako zachycovač pádu při slaňování, pomůže nám Roper clip k hladkému slanění tak, že během sestupu držíme v jedné ruce korálek pojistky, pokud selže hlavní lano, vytrhne se bezbečnostní pojistka přichycená na Roperu a ten se automaticky zablokuje. Správné použití trhací pojistky výrazně snižuje vliv uchopovacího reflexu na rychlost a bezpečnost zachycení pádu Roperem.

  • snadná instalace
  • minimální hmotnost
  • zvyšuje bezpečnost

Doplňkové parametry

Kategorie: Brzdy
Barva: černá
Materiál: Plast
Aktivita: Práce a rescue
Hmotnost (g): 19
Klíčové slovo: Rockempire roper
Značka: Rock Empire

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie české značky Rock Empire se začala psát v roce 1990, kdy se po Sametové revoluci a dlouhém období všeobecného nedostatku otevřely zcela nové obchodní příležitosti. Mezi prsty si je nenechala proklouznout ani skupina několika horolezců, která s nadšením rozběhla prvotní výrobu lezeckého vybavení. Počátky se nesly ve znamení úzké spolupráce s nově vznikající sítí outdoorových prodejen HUDYsport, která nakonec v roce 1994 vyústila v založení sesterské společnosti HUDY Production. Rock Empire se brzy stal synonymem prvotřídního horolezeckého vybavení.

Za vznikem značky Rock Empire nestojí nikdo jiný než lezci z Labského údolí, kteří pro své vlastní účely šili v té době nedostupné horolezecké úvazky.

34279

Značka byla vždy nerozlučně spjata s firmou HUDY, která se po léta úspěšně starala o její obchodní aktivity u nás i ve světě. Společně podpořili nepřeberné množství lezeckých talentů, horolezeckých expedic i akcí pro nadšence a širokou lezeckou veřejnost. Navázané kontakty byly velice důležité při rozhodování o tom, jakým směrem se dále posouvat. Roku 2008 došlo na změnu struktury a založení společnosti Rock Empire s.r.o., která hned v následujícím roce převzala exportní práva registrované značky Rock Empire®.

VYBAVENÍ PRO LEZENÍ A PRÁCI VE VÝŠKÁCH

V současné době se produkty Rock Empire prodávají ve více než 40 zemích světa. Designéři při jejich návrhu dbají především na maximální funkčnost a jednoduchost použití, přičemž vycházejí z dlouholetých zkušeností i poznatků profesionálů. Společně s horolezeckým vybavením pracují také na vývoji pomůcek pro zabezpečení práce ve výškách a nad volnou hloubkou. Rock Empire díky tomu vedle sebe nabízí dvě ucelené řady produktů pro sport i profesní užití.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.