Rock Empire Skill Lite Black

Kód: 8595570190753
Akce Tip Česká značka
Neohodnoceno
Značka: Rock Empire
2 199 Kč –7 %
Rock Empire Skill Lite Black
2 199 Kč –7 % 2 040 Kč
Vyprodáno
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Celotělový pracovní postroj pro zachycení pádu. Určen pro výškové pracovníky, kteří se pohybují v prostoru se zvýšeným rizikem pádu (zejména na rovných a šikmých plochách).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lehký celotělový úvazek Skill Lite Black pro zajištění proti pádu. Použijete ho především tam, kde není nutnost dlouhého visu.

  • dobrý poměr cena/výkon
  • univerzální velikost = pro výšku postavy  160-210 cm
  • Black series

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pracovní úvazky
Aktivita: Multisport, Práce a rescue
Hmotnost (g): 828
Klíčové slovo: Sedák
Konstrukce: Popruhová
Norma: EN 361
Počet přezek: 4
Pohlaví: Unisex
Poutka na materiál: 2
Stavitelné nohavičky: Ano
Značka: Rock Empire

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie české značky Rock Empire se začala psát v roce 1990, kdy se po Sametové revoluci a dlouhém období všeobecného nedostatku otevřely zcela nové obchodní příležitosti. Mezi prsty si je nenechala proklouznout ani skupina několika horolezců, která s nadšením rozběhla prvotní výrobu lezeckého vybavení. Počátky se nesly ve znamení úzké spolupráce s nově vznikající sítí outdoorových prodejen HUDYsport, která nakonec v roce 1994 vyústila v založení sesterské společnosti HUDY Production. Rock Empire se brzy stal synonymem prvotřídního horolezeckého vybavení.

Za vznikem značky Rock Empire nestojí nikdo jiný než lezci z Labského údolí, kteří pro své vlastní účely šili v té době nedostupné horolezecké úvazky.

34279

Značka byla vždy nerozlučně spjata s firmou HUDY, která se po léta úspěšně starala o její obchodní aktivity u nás i ve světě. Společně podpořili nepřeberné množství lezeckých talentů, horolezeckých expedic i akcí pro nadšence a širokou lezeckou veřejnost. Navázané kontakty byly velice důležité při rozhodování o tom, jakým směrem se dále posouvat. Roku 2008 došlo na změnu struktury a založení společnosti Rock Empire s.r.o., která hned v následujícím roce převzala exportní práva registrované značky Rock Empire®.

VYBAVENÍ PRO LEZENÍ A PRÁCI VE VÝŠKÁCH

V současné době se produkty Rock Empire prodávají ve více než 40 zemích světa. Designéři při jejich návrhu dbají především na maximální funkčnost a jednoduchost použití, přičemž vycházejí z dlouholetých zkušeností i poznatků profesionálů. Společně s horolezeckým vybavením pracují také na vývoji pomůcek pro zabezpečení práce ve výškách a nad volnou hloubkou. Rock Empire díky tomu vedle sebe nabízí dvě ucelené řady produktů pro sport i profesní užití.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.