Set tří vaků DRY SACK

Kód: 9327868077748
Akce Tip
1 hodnocení
Značka: Sea to Summit
899 Kč –33 %
LightWeightDrySack3piece mockupnew
899 Kč –33 % 599 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Tři lehké voděodolné vaky na vodu v objemu 1, 2 a 4 L od značky Sea to Summit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tři lehké voděodolné vaky na vodu v objemu 1, 2 a 4 L od značky Sea to Summit.

Sea-to-Summit-Logo-700x124

V roce 1984 malá skupina horolezců z nejploššího kontinentu na světě podnikli výstup na Mount Everest, kde vytyčili novou trasu v severní stěně v alpském stylu bez kyslíku. O šest let později, jeden z týmu Tim Macartney-Snape, se rozhodl vrátit na Everest, protože si uvědomil, že nikdo doposud nevyšplhal skutečných 8848 metrů, což znamenalo začít výstup od hladiny moře - "sea to summit". Odtud tedy název firmy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodotěsné vaky
Materiál: 100% Nylon
Hmotnost (g): 46
Značka: Sea to Summit
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 1984 malá skupina horolezců z nejploššího kontinentu na světě podnikli výstup na Mount Everest, kde vytýčili novou trasu v severní stěně v alpském stylu bez kyslíku. O šest let později, jeden z týmu Tim Macartney-Snape, se rozhodl vrátit na Everest, protože si uvědomil, že nikdo doposud nevyšplhal skutečných 8848 metrů, což znamenalo začít výstup od hladiny moře - "sea to summit". Odtud tedy název firmy.

Na jaře 1990 Tim zahájil svou expedici ve vlažné vodě Bengálského zálivu a pak se vydal pěšky přes planinu Gangetic směrem ke vzdálenému himálajskému podhůří. O čtyři měsíce později, po sólo výstupu ze základního tábora a bez pomoci kyslíku, stanul opět na nejvyšším bodu na zemi. Timův sólo výstup na Mt. Everestu byl proto pojmenován "Sea to summit" expedice.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.