Rock Empire Set - Kladka hranová 4pcs

Kód: 8595570192689
Akce Tip Česká značka
Neohodnoceno
Značka: Rock Empire
3 699 Kč –11 %
Rock Empire Set - Kladka hranová 4pcs
3 699 Kč –11 % 3 290 Kč
Skladem
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
2.6.2023

Efektivní ochrana lan na ostrých hranách. Bloky se spojují oválnými maillonami o dostatečné délce. Složení horizontálních a vertikálních rolen zajišťuje plynulé vedení lana.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set hranových kladek rock empire

Set 4 kladkových bloků k ochraně lana na ostrých hranách. Rolny z hliníkové slitiny usazené na nerezových čepech zajišťují plynulé vedení lana přes ostrou hranu. Bloky se spojují oválnými majlonkami a lze je libovolně přidávat nebo ubírat podle potřeby.  Vhodné je však používat min. 4 bloky.

Modulární a univerzální systém hranových kladek rock empire umožňuje:

  • vedení lana horizontálně
  • vedení lana vertikálně
  • přizpůsobovat délku

Set obsahuje:

  • 4 bloky s rolnami
  • majlonky pro spojení

Další bloky lze případně dokoupit po jednom kuse.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kladky
Materiál: Slitina hliníku, nerez
Značka: Rock Empire

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Historie české značky Rock Empire se začala psát v roce 1990, kdy se po Sametové revoluci a dlouhém období všeobecného nedostatku otevřely zcela nové obchodní příležitosti. Mezi prsty si je nenechala proklouznout ani skupina několika horolezců, která s nadšením rozběhla prvotní výrobu lezeckého vybavení. Počátky se nesly ve znamení úzké spolupráce s nově vznikající sítí outdoorových prodejen HUDYsport, která nakonec v roce 1994 vyústila v založení sesterské společnosti HUDY Production. Rock Empire se brzy stal synonymem prvotřídního horolezeckého vybavení.

Za vznikem značky Rock Empire nestojí nikdo jiný než lezci z Labského údolí, kteří pro své vlastní účely šili v té době nedostupné horolezecké úvazky.

34279

Značka byla vždy nerozlučně spjata s firmou HUDY, která se po léta úspěšně starala o její obchodní aktivity u nás i ve světě. Společně podpořili nepřeberné množství lezeckých talentů, horolezeckých expedic i akcí pro nadšence a širokou lezeckou veřejnost. Navázané kontakty byly velice důležité při rozhodování o tom, jakým směrem se dále posouvat. Roku 2008 došlo na změnu struktury a založení společnosti Rock Empire s.r.o., která hned v následujícím roce převzala exportní práva registrované značky Rock Empire®.

VYBAVENÍ PRO LEZENÍ A PRÁCI VE VÝŠKÁCH

V současné době se produkty Rock Empire prodávají ve více než 40 zemích světa. Designéři při jejich návrhu dbají především na maximální funkčnost a jednoduchost použití, přičemž vycházejí z dlouholetých zkušeností i poznatků profesionálů. Společně s horolezeckým vybavením pracují také na vývoji pomůcek pro zabezpečení práce ve výškách a nad volnou hloubkou. Rock Empire díky tomu vedle sebe nabízí dvě ucelené řady produktů pro sport i profesní užití.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.