Po celé léto OUTLET zboží za fantastické ceny!

Adventure Menu: Příroda je vaše restaurace

Když se řekne dobrodružství, mnohým z nás se vybaví výstupy na horské vrcholy, kempování pod hvězdnou oblohou nebo dlouhé túry lesem. Ale kolikrát jsme se na takových výpravách setkali s kompromisy v oblasti stravy? Česká značka Adventure Menu přináší řešení, které spojuje gurmánský zážitek s pohodlím a kvalitou.

O značce Adventure Menu

Adventure Menu je značka, která vyrábí sterilovaná jídla a vakuově sušené potraviny speciálně navržené pro turistická a outdoorová dobrodružství. Nejenže nabízejí vysokou kvalitu, ale také poctivost a chuť, která konkuruje tomu, co byste očekávali v prémiových restauracích.

Proč Adventure Menu?

  1. 100% přírodní složení: V Adventure Menu jde o to, abyste měli nejlepší možné jídlo, a to zahrnuje použití čistých, přírodních ingrediencí.

  2. Energie pro vaše dobrodružství: Jídlo je základem energie. Produkty Adventure Menu jsou navrženy tak, aby vám poskytly potřebnou výživu a sílu pro vaše další dobrodružství.

  3. Gurmánský zážitek v divočině: Díky zkušenostem a vášni týmu Adventure Menu se můžete těšit na skvělé chutě, které zůstanou v paměti.

Více než jen jídlo

Adventure Menu rozumí, že jídlo není jen o fyzické výživě. Je to zážitek. Je to o tom, jak se cítíte během svých cest a jaký význam přikládáte každé chvíli. Je to o tom, jaký příběh si přivezete domů.

Sterilovaná jídla: Proč jsou tak skvělá?

Sterilovaná jídla od Adventure Menu představují kombinaci tradičních českých receptů a moderních technologií. Díky sterilizaci se jídlo uchová dlouho čerstvé bez potřeby konzervačních látek. To znamená, že i v nejodlehlejším koutě divočiny můžete mít jídlo, které chutná jako doma.

Výhody sterilovaných jídel:

 • Dlouhá trvanlivost: Nemusíte se starat o rychlé zkázení.
 • Bez konzervantů: Přirozený proces uchovává chutě i výživné hodnoty.
 • Pohodlí: Stačí otevřít, zahřát na outdoorovém vařiči a můžete se najíst.

Vakuově sušená jídla: Lehkost a praktičnost

Pro ty, kteří dbají na každý gram zavazadla, přináší Adventure Menu vakuově sušená jídla. Tyto produkty vás překvapí nejen svou chutí, ale i nízkou hmotností a snadným způsobem přípravy.

Výhody vakuově sušených jídel:

 • Nízká hmotnost: Ideální pro dlouhé treky a výpravy.
 • Rychlá a snadná příprava: Stačí přidat vodu a zahřát na vašem outdoorovém vařiči.
 • Dlouhodobá skladovatelnost: Přirozený způsob konzervace zaručuje čerstvost

Česká tradice a světový standard

Adventure Menu je hrdá na své české kořeny. Jejich produkty odrážejí bohatou kulinářskou tradici naší země i světové kuchyně. Ať už jste na kempování v Českém ráji, nebo na treku v Himálaji, s jídly od Adventure Menu si přinesete kousek domova.

Kempování s gurmánským nádechem

Díky Adventure Menu už kempování neznamená pouze konzervy nebo instantní nudle. S jejich sortimentem si můžete na svém outdoorovém vařiči připravit jídlo, které by nezklamalo ani v prémiové restauraci.

Závěr

Adventure Menu mění pravidla hry, pokud jde o outdoorovou gastronomii. Tato česká značka ukazuje, že kvalitní jídlo je nejen možné, ale i základem skvělého outdoorového zážitku. Ať už plánujete kempování s rodinou nebo sólovou expedici do divočiny, s Adventure Menu se vám na talíři vždy bude dobře.

"Protože příroda je nejlepší restaurace, do které můžeš zajít." Tak proč si nevybrat to nejlepší z menu?

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz